حوزه مقاومت امام رضا(ع)خیرگو

پایگاه مقاومت صاحب الزمان خیرگو

حوزه مقاومت امام رضا(ع)خیرگو

پایگاه مقاومت صاحب الزمان خیرگو

به نام خدا

سرانجام بعد از سالها تلاش مستمر و بدون وقفه بسیجیان دهستان خیرگو اعم از روحانیون منطقه و سرپرست محترم پایگاه مقاومت و همچنین اعظا شورای پایگاه صاحب الزمان خیرگو ساختمان بسیج و پایگاه مقاومت صاحب الزمان خیرگو تعمیر و بازسازی میشود.

به همین منظور جلسه ای از طرف بسیجیان و روحانیت معزز به سرپرستی حجت الاسلام حاج سید مرتضی حسینی نژاد و همچنین سرپرست پایگاه صاحب الزمان (ع)خیرگو جناب اقای اشکبوس دلجو و جمعی از بسیجیان فعال با خیراندیشان منطقه برگزار شد.

در این جلسه که هدف ان ارتقا ساختمان بسیج خیرگو و بازسازی ساختمان ان بود با سخنان حکیمانه حجت الاسلام حاج سید مرتضی حسینی نژاد با خیراندیشان منطقه صورت گرفت و در نتیجه مبلغی از طرف خیراندیشان منطقه برای کمک به تعمیر وبازسازی ساختمان بسیج به حساب پایگاه واریز شد.

در حال حاظر سفیدکاری و مرمت ساختمان در دست اقدام میباشد و همچنین دیوار بلوکی جلو محوطه به اتمام رسیده و قرار شد در اینده نه چندان دور دیوار اطراف محوطه بیرونی ان نیز تعمیر و بازسازی گردد.

به همین منظور اعلام میدارد به گفته سرپرست محترم پایگاه صاحب الزمان خیرگو به علت احتمال کسری بودجه پایگاه و حجم بالای کار نیازمند جلسه ای دیگر با مسولین و همچنین خیرین محترم و اعضا فعال بسیج میباشد که متعاقبا اعلام میگردد.

در پایان به همه کسانی که در این کار خیر سهیم بوده و هستند و زحمات فراوانی کشیدند دست مریزاد میگوییم.

سیدهادی حسینی نژاد

نظرات  (۱)

باسلام خدمت همه دوستان وبسیجیان محترم ازتلاشهای همه اعضای شورای پایگاه و ریس پایگاه مقاومت وازسازنده وبلاک سیدهادی حسینی نژادکمال تشکروقدرانی رادارم.
پاسخ:
انشاالله که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم
ممنون از اظهار نظر شما آقای شفا